Aslan Burcu

Aslan Burcu

Aslan Burcu 2013 Falı

Son yıllarda büyük ölçüde Satürn ve Uranüs’ün hareketlerine bağlı olarak finansal zorluklarla kuşatıldınız. Satürn bu sorunlu konumunu geçen temmuzda terk etti ve Uranüs de martta ayrılacak. Uranüs aynı yere hayatınız boyunca gelmeyecek ve Satürn de 2036’dan önce dönmeyecek. Yıllardır ilk kez, geçtiğimiz yıllarda sizi sürekli rahatsız eden ani ve olumsuz sürprizler olmadan, çok daha güvenli bir finansal geleceğe doğru bakıyorsunuz.

Büyük hayırsever gezegen Jüpiter, uzun mesafeli seyahat ve uluslararası ilişkiler evinizi aydınlatacak, yani ocaktan mayısa kadar, bakış açınız oldukça heyecan verici bir şekilde genişleyecek. Yalnızca yurt dışına seyahat etme ihtimaliniz artmakla kalmayacak, aynı zamanda eğer ithalat-ihracat ya da başka türden bir uluslararası iş yapmak istediğinize karar verirseniz, bu konuda şans bulacaksınız.

Eğer eğitim için üniversiteye geri dönmeye karar verirseniz, bir yolunu bulacaksınız ve bundan büyük yarar sağlayacaksınız. Dikkat çekici kariyer fırsatları sızmaya başlayacak ve mayıstan itibaren yılın geri kalanında ete kemiğe bürünecekler. Haritanızın parlak bir şekilde aydınlatılmış kısmı ün ve itibarı yönetiyor, o yüzden büyük bir ilerleme bekleyebilirsiniz.

Aşk ile seyahat ve üniversite eğitimi bağlantılı olacak, o yüzden yeni biriyle tanışmayı umuyorsanız, trenlerde ve uçaklarda, sınıfta ve laboratuarda, müzelerde ve iş çıkışı gidilen kulüplerde çok iyi görünmeye dikkat edin; Aşk tanrısı'nın ne zaman yakınlarda olduğunu bilemezsiniz.