Boğa Burcu

Boğa Burcu

Boğa Burcu 2013 Falı

Cömert gezegen Jüpiter Haziran 2013’de Boğa burcuna gireceğinden ve on iki ay orada kalacağından, 2oı3'ün en itibarlı burçlarından birisiniz. 2000’den beri Jüpiter sizin burcunuza girmemişti, o yüzden bu önemli bir haber; iş alanında sizin için kapılar açılacak, sağlığınız daha iyi olacak, uzak ve çok sayıda yere, büyük ihtimalle yurtdışına seyahat edeceksiniz. Jüpiter önümüzdeki yılda tek gerçek aşkınızla tanışmanız için uğraşacağından, aşk da kaçınılmaz olacak ve bu olduğunda gafil avlanabilirsiniz.

Tutulmalar yeni bir burç grubuna, İkizler ve Yay’a ilerlediği için gelir kaynaklarınız da kökten değişebilir. İşlerin ne yöne gittiğini anlayabilmek için antenlerinizi açık tutun ki haziran ayında finansal konularda kendinizi köşeye sıkışmış hissetmeyin. Eğer serbest çalışıyorsanız, şu anda gereğinden fazla bile olsa yeni işlere yönelmeye devam edin.

Bu yıl hayatınızın çeşitli kısımlarında kenarda bekleyen eski, tanıdık birçok şey, ilk beş ayda akıntıyla sürüklenip gidecek. Endişelenmeyin; evren bu şekilde sepetinizi boşaltıyor ki yeni “siz”e daha uygun şeylere yer açılsın.