İkizler Burcu

İkizler Burcu

İkizler Burcu 2013 Falı

Jüpiter ve Uranüs’ün Ocak’taki birleşmesiyle ya da Mart’taki yeni ay ve onu izleyen iki haftada ortaya çıkacak kariyer fırsatlarıyla muhteşem bir yıl sizi bekliyor. Uranüs kariyer evinizi terk edecek ve şu ana kadar evrenin size fırsatlar yarattığı gelişigüzel şekilde değil de size uygun gelen şekilde ilerlemenize izin verecek. Beklenmedik zamanlarda sizi zor duruma sokan başarısızlıkları ve olayların tersine dönmesini dert etmeniz gerekmeyeceğinden, bu değişiklikten hoşlanacaksınız.

Uranüs (elektrik) ayrılırken kariyer evinize Neptün (deniz) giriyor (bu yıl sadece kısa bir süre için, ama 2014’de tekrar gelip tamamen yerleşecek). Hayal gücünüz genişleyecek, böylece derin yaratıcılığınızı daha fazla ifade, edebilmenin yollarını bulacaksınız. Önümüzdeki on dört yılda daha sanatsal, hatta şairane projelerde çalışmak isteyebilir ve ayrıca daha felsefi düşünebilirsiniz. En iyi kısmıysa bu noktadan itibaren insanları daha ruhani bir seviyede etkilyebilecek olmanız.

Bir gelir kaynağınız kaybolmuş ya da değişmiş olabilir; bu durum kısa bir süre daha devam edecek. Muhtemel haberler için Ocak ve Temmuz’daki tutulmalara dikkat edin. Eğer bir müşteriyi ya da maaş kaynağınızı kaybederseniz, daha iyisini elde edeceksiniz, çünkü bu tutulmaların görevi zaten budur, ama siz de sürecin bir parçası olmalısınız. Temmuz'da ve Ekim'de Plüton ve Jüpiter ideal açılardayken finansal açıdan bir dönüm noktası yaşayabilirsiniz.

Sağlık konusunda mükemmel görünüyorsunuz. Jüpiter, 2013’ün ilk kısmında Ocak'dan Haziran’a kadar Güneşinizi destekleyecek. Satürn de Güneşinize uygun bir açıda bulunarak çabalarınıza destek olacak ve bunu tüm yıl yapacak. Tutulmaların biri sırasında, Ocak’ta ya da Temmuz’da, bir ameliyat ihtiyacı (dişle ilgili ya da tıbbi) ortaya çıkabilir, fakat bu sadece küçük bir ihtimal. Mars Haziran’dan Ağustos’a kadar burcunuzda ilerlerken enerji ve hevesle dolup taşacaksınız ve yeni bir spora başlamayı isteyebilirsiniz. Yılın ikinci kısmı kendinizi kötü bir alışkanlıktan kurtulmaya adamak için harika bir zaman ve Jüpiter size bu konuda yardımcı olacak.

Jüpiter Haziran’da Boğa’ya, on ikinci evinize girdiğinde kapalı kapılar ardında, devasa miktarda bir işi bitireceksiniz. Bir kitap üzerinde çalışmak ya da yoğun bir proje yapmak isteyebilirsiniz. Ne yapmayı seçerseniz seçin, amacınızı bir yıl içinde, Haziran 2013’den Haziran 2014’e kadar tamamlamış olacaksınız.

Gelecekte, her zaman Uranüs’ün yeriyle belirtilen en büyük teşvik kaynağınız eski ve yeni arkadaşlardan gelecek. Çevrenize birçok yeni yüz girecek ve arkadaşlarınız genç, havalı, nevi şahsına münhasır (sempatik bir şekilde) ve oldukça yaratıcı olacaklar. Gelecekte de arkadaşlarınız sizden daha genç olacak ve siz de buna tam bir uyum sağlayacaksınız. Özellikle yaratıcı açıdan ve size verdikleri girişimci fikirlerle üzerinizde derin, olumlu bir etkileri olacak. Ayrıca sanal ortamda ya da gerçek yaşamdaki topluluklara da daha fazla dâhil olabilirsiniz.

Eğer henüz biriyle birlikte değilseniz arkadaşlarınız birini bulmanıza yardımcı olacak ve Satürn Ekim 2014'e kadar bir süre daha aşkla ilgili bölgenizde kalacak olsa da, bu sert aşk öğretmeninden çok şey öğrendiniz ve Eylül 2009’dan beri öğrendiklerinizin büyük bir kısmını şimdiden değerlendirebilirsiniz. Her açıdan oldukça parlak bir resme bakıyorsunuz, sevgili İkizler! Kutlamaya başlayın! Hayatın her alanında, çok daha gelişmiş bir resmin ortaya çıkacağını görmek üzeresiniz!