Koç Burcu

Koç Burcu

Koç Burcu 2013 Falı

Armağan ve talih dağıtan gezegen Jüpiter 2013 ocak ayından haziranın başlarına kadar size fırsat ve zevk bolluğu sunacağından, 2013'ün en ayrıcalıklı burçlarından birisiniz. Jüpiter son hızla ilerliyor olacağı için kararlı olmanız gerekecek, çünkü tereddüt ederseniz büyük bir fırsatı kaçırabilirsiniz. Jüpiter 1999Jdan beri Koç'ta bulunmadı ve bu önemli bir yönelim. Gerçek aşkı bulmak bu yıl alacağınız en büyük hediyelerden biri ve o kaçınılmaz ilk buluşma gerçekleştiğinde, daha iyi tanımanız gereken biriyle karşılaştığınızı anlayacaksınız.

Temmuz 2009’dan beri Yengeç ve Oğlak’taki tutulmalar iş durumunuzu ve muhtemelen evinizi ya da aile yaşantınızı etkiledi. Bu anahtar noktalar çalkantılıyken zaman zaman stresli olmuş olmalısınız. Bu tutulmaların etkisi geçiyor; 2013'ün ikinci yansında sizi daha dengeli bir dönem bekliyor ve yeni bir iş pozisyonuyla ilgili haberleri ocak ayının hemen ilk haftasında bile alabilirsiniz.

Taşınmayı ya da şu anki evinizi yenilemeyi düşünüyorsanız, bu da Ocak ya da temmuzda mümkün olacak. 2013'ün ikinci yarısında hızlı bir para akışı yaşayacaksınız ve bu size daha önce sahip olmadığınız seçenekler verecek.