Kova Burcu

Kova Burcu

Kova Burcu 2013 Falı

Yıllarca para konusunda endişelendiniz ve sıklıkla da karışık ve zor durumlardan kurtulabilmenin bir yolunu bulmanız gerekti. Çoğunlukla böyle bir dönemin geleceğini önceden bilmediğiniz için bu dönemlerden bıktınız. Çok sıklıkla, yaşadığınız finansal sorunlar sizin yaptığınız bir şeyden kaynaklanmıyordu. Her biri haritanızın parayla ilgili farklı bir evinde olan iki gezegen bu durumun sorumlusuydu: Satürn ve Uranüs. Görev yöneticisi Satürn’ün geçen yıl temmuz ayında yoluna devam ettiğini gördünüz, ama tahmin edilemeyen gezegen Uranüs hâlâ maaş ve harcama bölgenizdeydi. Uranüs martta ayrılarak, hayatınız boyunca bir daha bu eve gelmeyecek. Bu iki gezegenin oluşturduğu birliğin yoluna devam etmesi finansal geleceğinizde büyük bir değişiklik yaratacaktır; 28 Ağustos’taki yeni aydan sonra durumun sizin lehinize döneceğinin kanıtlarını göreceksiniz.

2013’ün ilk yarısında, yakınlardaki şehirlere normalde olduğundan çok daha fazla seyahat edeceksiniz. Aslında, o kadar çok seyahat edebilirsiniz ki bir araba almanız gerekebilir. Ziyaret etmeniz gereken bir müşteriniz yakın bir şehirde olabilir ya da birlikte olduğunuz kişiyi ziyaret ediyor olabilirsiniz.

Aşktan bahsetmişken, Sevgililer Günü için tam zamanında burcunuz Kova’da yığılacak gezegenler sayesinde, Şubat ayı sizin için parlak geçti. Haziran’daki tutulma size yeni ve heyecan verici biriyle şaşırtıcı bir tanışma yaşatabilir. Eğer evliyseniz ya da düzenli bir ilişkideyseniz, nisan ayının başı ikinci bir balayı planlamak için muhteşem bir zaman olabilir.

Son olarak, Jüpiter’in ev bölgenize ilerlemesiyle (2000 yılından beri ilk ziyareti), mükemmel evi bulmak ya da şuanki evinizi düzenlemek konusunda bir leprikon şanslı olacaksınız. Mayıstan itibaren emlak alıp satma konusunda da şanslı olacaksınız.