Yükselen Burç

Yükselen Burç

Yükselen Burç

Yükselen burcumuz kendimizi nasıl ifade ettiğimizi ve dış dünyanın bizi nasıl algıladığım gösterir. Başkalarına gösterdiğimiz 'biz' yükselen burcumuz tarafından belirlenir. Yükselen burcumuz adeta bir maske ve dış dünyaya gösterdiğimiz ikinci bir kişiliktir. Dış dünyaya karşı oluşturduğumuz karakterlerimizi anlatır.

Çok yakından tanımayan biri sizi anlatacak olsa yükselen burcunuzun özellikleri doğrultusunda tarif edecektir sizi. Bunun nedeni yükselen burcunuzun mizacınızı, tavırlarınızı ve davranışlarınızı sembolize etmesidir. Sosyal ortamlarda diğer insanlar tarafından en fazla fark edilmesini istediğiniz ve bu kişilere gösterdiğiniz yönlerinizdir.

Yükselen burçlardaki farklılıklar aynı günde doğan iki kişinin neden ayrı karakterlerde olabildiklerini de açıklamaktadır. Yükselen burcumuza dayalı tahminler hayatımızın o anki gündemini, olayları ve yakın geleceğimizi birebir anlatır. Hayatımızda neler olup bittiğine dair en geçerli bilgiyi yükselen burcumuzdan alabiliriz. Bu da demek oluyor ki yükselen burcumuz güneş burcumuza kıyasla çok ciddi önem taşımaktadır.