Kova Burcu Günlük Burç Yorum

22 Ekim 2020 Perşembe - Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Günlük Burç Yorumları Kova Burcu Bu ara özellikle çok aktif olacaksınız ve kariyerinizin açısından çok önemli olacak arkadaşlıklarınızı güçlendireceksiniz. Bu dönemde hisleriniz karşılıksızmış gibi gelecek ve şefkat ihtiyacı duyacaksınız, fakat partneriniz pek de yardımcı olmayacak.

Kova Burcu Hurriyet Günlük Burç Yorumları

Ocak ayı sonlarına doğru hemen hemen her burç farklı alternatiflere veya senaryolara esnek yaklaşıyor olacak. Ancak, şu an için herkes bulunduğu pozisyona, işe veya duruma sıkı sıkıya bağlı kalacaktır. Farklı şeyler istemenizin bir anlamı olmayabilir.Sevgili dostlar, 2016 burç yorumlarına başladık yıllık burç yorumunuzu http://sosyal.hurriyet.com.tr/yazar/niobe_141 linkinden takip edebilirsiniz. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…

Kova Burcu Milliyet Günlük Burç Yorumları

Kova Burcu Sabah Günlük Burç Yorumları

Maddi konularda beklediğiniz gelişmeyi henüz yakalayamadınız. Çevresel koşulların değişken tablolar çizmesi, sizin kararlı bir rota çizmenizi engelliyor. Bugün, görüşeceğiniz kişilerin ilginç gelebilecek teklifleri karşısında, tercih hakkınızı acele etmeden mantıklı bir şekilde kullanarak, duygularınızla hareket etmemelisiniz.

Kova Burcu Vatan Günlük Burç Yorumları

Kova Burcu Posta Günlük Burç Yorumları

Kova Burcu Takvim Günlük Burç Yorumları