Balık Burcu

Balık Burcu

Balık Burcu 2013 Falı

Yılın erken dönemlerinde, 22 Ocak’tan 4 Haziran’a kadar, geçen yıl başlatabilmek için çok sıkı çalıştığınız projelerin, bu yıl bu kadar etkileyici bir başarı yakalamasından dolayı heyecan duyacaksınız. 2013'ün ilk beş ayının tamamı size kârlı iş anlaşmaları ya da maaşınıza dikkat çekici bir artış getirecek.

Bu dönemden sonra, Uranüs ve Satürn parayla ilgili evlere yerleşeceğinden, nasıl harcadığınız, para biriktirdiğiniz, yatırım yaptığınız ve para kazandığınız hakkında çok daha dikkatli olmanız gerekecek. Oldukça iyi bir para kazanma -ve biriktirme- kabiliyetiniz olacak, ama gelirinizde ve para akışında daha büyük dalgalanmaları ve uç noktaları idare etmeniz gerekecek. Para geldiğinde borçlarınızı azaltmak için acele edin. Ayrıca, ileride yaşanacak zor ayları atlatmanıza yardımcı olması için kenara biraz para koyun.

Yazma, konuşma, düzenleme ya da başka türde iletişim kurma yeteneğiniz 2013'deki gizli silahınız olacak. Bu alanlardaki seviyeniz her neyse, daha iyiye gitmek üzere. Bu yıl fikirlerinizi açıkça ifade etme yeteneğiniz karşılığında oldukça iyi para alacaksınız. Bu açıdan sözcükleri altına çevirmeyi öğreneceksiniz.

Jüpiter 4 Ocak’ta kariyerinizde büyük bir ilerleme yaratacak ve Mars 2012 yılının sonunda yeteneklerinizi daha çok insanın fark etmesini sağlayarak yolu açtığından, bu duruma hazır olacaksınız. Yine de, kariyerinizde ve ev hayatınızda sürprizler, dönüşler ve sapmalar olacak.

İkizler ve Yay’la geri dönen tutulmaların gücünü ve ağırlığını hissetmemeniz imkânsız olurdu. Özellikle kariyerinizdeki bir şeyin sonuçlanacağı ya da biteceği Haziran’daki ay tutulmasına dikkat edin. Bu tutulma biraz sorunlu olacaksa da, son yıllarda Satürn ve Uranüs'ün neden olduğu zorluklarla bilenmiş olan azminizle, terslikleri lehinize çevirdiğiniz bir hüner geliştirmiş gibi görünüyorsunuz. Sizin için her şey yalnızca ileri ve yukarı gidiyor.

Hazirandan Ağustosun başına kadar ve Aralık’taki tutulmaya yakın bir tarihte yeniden, ailenizle -büyük ihtimalle bir ebeveyniniz- ya da evle ilgili bir sorunla, büyük ihtimalle yakından ilgilenmeniz gerekecek. Neyse ki, Satürn ve Uranüs, Başak ve Balık'tan uzaklaştığı için sağlığınız çok daha iyi durumda olacak ve hayat size ne getirirse getirsin başa çıkabilecek kadar dayanıklı olacaksınız.

Aşk açısından, şubatın sonu ve mart ayı bekâr Balıkların birileriyle tanışmaları için harika bir zaman olabilir. Eğer birine bağlıysanız ya da birlikteliğiniz ciddiyse, Temmuz’daki güneş tutulması ilişkinizi sınava sokabilir. Sevgilinizle ilgili bazı haberler su yüzüne çıkabilir ya da sürpriz bir hamilelik, para konusunda tartışmalar ve endişeler yaratabilir. Tüm sorunlar biraz yaratıcı düşünceyle çözülebilir.

Mars da bu endişeyi yılsonunda, Kasımın ortasından itibaren açığa çıkaracak. Bu, yakınlaştığınıza ve daha yoğun, olgun bir ilişki geliştirmek için ilişkinin ilk aşamasındaki resmî hoşbeşin ötesine geçmeye hazır olduğunuza dair bir işaret olabilir.