Oğlak Burcu

Oğlak Burcu

Oğlak Burcu 2013 Falı

Son zamanlarda kesinlikle payınıza düşenden daha fazla zorluk yaşadınız ve bunlar, ilişkiden kariyere, sağlığa ve eve kadar, hayatınızın her alanında toplanmış görünüyor. Burcunuz Oğlak’taki ve karşıt burcunuz Yengeç’teki tutulmalar Temmuz 2010’da başladı ve her beş buçuk ayda bir gelerek hayatınızı baştan uca yeniden düzenledi. Ocak’ta ve Temmuz’da, iki tane daha olacak; ondan sonra dinlenebilirsiniz. Bu seride, 2018 ortası ve 2020 ortasına kadar bir daha tutulma yaşanmayacak.

Jüpiter’in haziran ayında, bir sonraki hazirana kadar tam bir sene kalmak üzere Boğa burcuna girmesi sayesinde, aşk konusunda tüm burçlar arasında en ışıltılı durum sizde olacak. Eğer sizin için yanlış olan birinden ayrılırsanız, Jüpiter yılın ikinci yansında doğru kişiyle tanışmanızı sağlayacak. Aşkın gücüne inanın, sevgili Oğlak; bu olasılığa açık olursanız artık size gelebilir.

Eğer aşkı çoktan bulduysanız, bu yönelimle eşinizle daha da yakınlaşacaksınız. Bir bebek, resminizin parlak kısmını şekillendirebilir. 2013’de seyahat de ihtimal dâhilinde; yılın en başında, ocakta, kısa bir seyahat eğlenceli olabilir ve yılın sonunda, kasım ve sonrasında, uzak, muhtemelen yabancı bir ülkeye seyahat daha olası. Seyahat, aşkın ateşini körüklemek için daima harika bir yoldur; öyleyse bunun büyüleyici bir hatıraya dönüşmesi için eşinizi de beraberinizde götürmeye karar verebilirsiniz.

Kariyeriniz de kilit bir noktada olacak ve bazı seçimler yapmak zorunda kalacaksınız. Yeni bir yöne gitmeniz gerek gibi görünüyor, ancak sağlam bir karar vermek için gereken tüm bilgilere sahip olmayacaksınız. Önemi yok; sezginize güvenin, çünkü son derece keskin olacak. Zaten yetersiz olacağı için gerçeğin tamamına ihtiyacınız olmasına fazla takılıp kalmayın; gerçekten ilerlemek zorundasınız.

Maddi yönden, yaklaşmakta olan birçok gelişmeniz var. Şubat ayı zam istemek için harika bir zaman olacak. Neptün’ün maaş kısmınızdan (ikinci ev) yakın zamanda ayrılışı da bir rahatlama getirecek ve bu Nisan’dan Ağustos’a kadar olacak. (Neptün, bu finansal evden 2014 başından itibaren temelli ayrılacak.) Diğerlerinin sizinle anlaşmalarında daha içten ve şeffaf olduklarını göreceksiniz. Şimdilik tetikte olun ve çıkarlarınızı bir avukat aracılığıyla koruyun.

2013'ün en iyi taraflarından biri (aşkı bulma olasılığına ek olarak), ocak sonundan haziran başına kadar, bilhassa mayısta belirgin olan, gayrimenkul ve mülk konuları ve ailenin büyük desteği konusunda olacak. Sizin için daha iyi bir hayat şekilleniyor, sevgili Oğlak. En zor kısımları bitirdiniz; en iyi kısımsa henüz başlıyor.