Akrep Burcu

Akrep Burcu

Akrep Burcu 2013 Falı

Geçen yıl aşkı bulmanız için harika bir yıldı, bu yıl da öyle ve 2013 yılı, evlenmeniz için size muhteşem bir fırsat vererek işleri bir adım daha ileri taşıyacak. Aslında, yedinci evinizdeki Jüpiter’le, on yıldan fazla süredir düğümü atmak için en uygun yıllarınızı yaşayacaksınız. Yalnızsanız ve birini arıyorsanız, Mart ayının ilk üç haftasında aşkın yıldırımı sizi çarpabilir. Mayıs ayının başından ortasına kadar ve kasımın ilk yarısı, nişanlanmanız veya evlenmeniz için harika bir zaman olabilir.

Ocak ayının sonundan haziranın başına kadar Jüpiter’in sağlık evinizde olması, durumunuz ne olursa olsun sizi destekleyecek. Eğer zayıflamayı umuyorsanız, kilo vermeniz ve incelmeniz için Jüpiter’in en iyi konumu budur. Eğer bir spor müsabakasına katılmayı umuyorsanız bu dönemde katılın ve bir antrenör veya teknik direktör eşliğinde çalıştığınızdan emin olun. Kendinizi aşacaksınız!

Diş sağlığı konusunda veya başka sağlık endişeleriniz varsa, aynı dönem (Merkür gerilediğinde, 30 Mart-23 Nisan hariç), testten, operasyondan veya cerrahi müdahaleden geçmek için ideal bir zaman olabilir.

Bu sene kariyeriniz açısından harika olacak. İlk yarıda iş hızlı bir şekilde gelecek, dolayısıyla eğer yöneticiyseniz size yardımcı olması için işe zehir gibi bir asistan veya idari müdür almanız gerekebilir. Serbest çalışıyorsanız, mallarınız veya hizmetiniz çok revaçta olacak. İş hayatında, bir menajer, yetenek avcısı, avukat veya başka bir aracı, artan başarınızda fark yaratabilir.

Temmuz başında finansal bir durumdan dolayı kafanız karışabilir, ancak kasım itibarıyla farkı kapatabilirsiniz. Kariyer başarısına gelince, merdivenleri çıkmak ve çok daha saygın bir yere gelmek için fırsatlarınız olacak.