Oğlak Burcu Günlük Burç Yorum

15 Ağustos 2018 Çarşamba - Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Günlük Burç Yorumları Oğlak Burcu Çok yükseklerde uçan bir patronunuza riskli bir yorumda bulunacaksınız. Çok sayıda haber alabilirsiniz; parlak ve mutlu bir dönem yaşayacaksınız.

Oğlak Burcu Hurriyet Günlük Burç Yorumları

Bazı konuları bizzat kendiniz araştırmalı, soruları sorup kendi cevaplarınızı elde etmeli ve kendi sonuçlarınızı bulmalısınız. Bu sayede, olaylar sizi kontrol edeceğine siz olayları kontrol edebilirsiniz. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Üç haftadır yaşanan yanlış anlaşılmalar, bir ileri bir geri giden durumlar veya durma noktasına gelen işler yarından itibaren hız kazanmaya başlayabilir, ama yeni başlangıçlar yapmak için birkaç gün beklemek daha doğru olacaktır. Zira yarın akşam saatlerinden itibaren durağanlaşmaya başlayacak olan Merkür, bugün ve yarın son birkaç sevimsiz marifetini göstermeye de kalkabilir. Dolayısıyla, her şeyin yoluna girmesi birkaç gün alabilir. Gün içerisinde, sosyal ilişkilerimiz olumlu. Alışverişler veya keyif için yapılan harcamalar söz konusu olabilir. Gece saatlerinde ise, ilişkilerimizde daha dikkatli cümleler kurmaya bakalım. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…

Oğlak Burcu Milliyet Günlük Burç Yorumları

İş hayatınızla ilgili gelişmeler gündeminizi etkileyebilir. Üstlerinizle ilgili konulara daha özenli davranmanızda fayda var. Sorumlu olduğunuz konulara yön vermek isteyebilirsiniz. Ev ve aile hayatınızla ilgili konularla meşgul olabilirsiniz. Ailenizden kalan arazi, toprak gibi değerler olabilir. Manevi olarak inişli – çıkışlı bir ruh hali içinde olmanız mümkün.

Oğlak Burcu Sabah Günlük Burç Yorumları

Partnerinizin duyguları karşısında bocalamanız mümkün. Onun beklentilerine yanıt vermek isteseniz de, sizi aşan pozisyonlar söz konusu olacak ve kendinizi çaresiz hissedebilirsiniz. Gerekli teminatı almadan bir işe soyunmak istemiyorsunuz. Olayları yorumlarken, mantık süzgecinin çok önemli olduğunu ona anlatmalısınız.

Oğlak Burcu Vatan Günlük Burç Yorumları

Oğlak Burcu Posta Günlük Burç Yorumları

Oğlak Burcu Takvim Günlük Burç Yorumları

Manevi cephenizi güçlendirmeye ihtiyacınız var. Bunun için en yakın gördüğünüz dostunuzdan yardım alabilirsiniz. Bu kötü günler sizin azminizle yok olacak. Sevdiklerinizi üzmemeye önem verin.