Yay Burcu Günlük Burç Yorum

28 Kasım 2014 Cuma - Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Günlük Burç Yorumları Yay Burcu Özellikle bu dönem, her fırsatı değerlendirmek konusunda cesur davranacaksınız; sınırlarınızı biraz olsun aşacaksınız ve geliriniz de artacak. Yenilik yapma arzunuzu bastırmaya çalışın ve sevgilinizin tarafında durmaya çalışın; çünkü bu ara biraz ihmal edildiğini düşünüyor.

Yay Burcu Hurriyet Günlük Burç Yorumları

Bazı konulardaki rahatsızlıklarınızı dile getirme eğiliminde olabilirsiniz. Ancak, istediğiniz sonuçları elde etmeniz veya tepkileri almanız zor olabilir. Tüm burçlar için gün geneli: Gezegenler hepimizi değişiklik yapmaya veya gerçekleri görmeye zorluyor. Mevcut sistemde, modelde veya rutinde ilerlemek isteyenlerimizin tökezleme ihtimali çok fazlayken, değişim arayan değişikliği zorlayanlar yüksek kazanımlı başarılara doğru ilerleyeceklerdir. Ortaya çıkan gerçekler, bilgiler, yapılan yanlışlar veya gelinen nokta bazı şeyleri görmemize ve gözlerimizin açılmasına neden olabilir. Değişiklikten korkmamak, tam tersi çok şey ummak yerinde olur. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel

Yay Burcu Milliyet Günlük Burç Yorumları

Bugün eğitim ve iletişim konularında olumlu bir yoğunluk yaşayabilirsiniz. Bu alanlardaki çalışmalarınızda biraz çaba göstermeniz gerekecek. Ticari alanlardaki işlerinizde fırsatları gözden kaçırmayacaksınız. Ancak mücadele etmeniz gereken durumlar var. Kardeşlere dair konularda hareketlilik yaşayabilirsiniz.

Yay Burcu Sabah Günlük Burç Yorumları

Doğal yapınızı zorladığınız zaman kendinizi huzursuz ve mutsuz hissetmenizden tek sorumlu yine kendinizsiniz. Partnerinizin duygusal değişimlerinizden etkileniyorsunuz. Aranızda bazı istenmeyen olaylar gelişebilir. İkinizde farklı dünyaların insanları olmanıza rağmen, sorunlarınızı aşmamanız için neden yok.

Yay Burcu Vatan Günlük Burç Yorumları

Yay Burcu Posta Günlük Burç Yorumları

Bugün sizin için ektiğinizi biçme zamanı. Bu sizi kariyer ve sağlık açısından özellikle sevindirecektir. Para durumunuz iyiye gidebilir. Geçmişle alakalı borçlarınızdan ötürü bir ihtarname almanız mümkün. Korku kapılarınızı artık kapatıyorsunuz.

Yay Burcu Takvim Günlük Burç Yorumları

Hiç kimsenin mali veya manevi anlamda sizi sınırlandırmasından hoşlanmıyorsunuz. Sezgilerinize güvenip ortaklaşa her konuda dikkatli olmalısınız.