Yay Burcu Günlük Burç Yorum

31 Ekim 2014 Cuma - Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Günlük Burç Yorumları Yay Burcu Önceden sizi kırmış olan biriyle bir iletişiminiz olacak; ne düşündüğünüzü ona söyleyecek ve onu sert bir şekilde uzaklaştıracaksınız. Önemli görünen konularda dikkatli davranacak ve ilişkinizi iyileştirmek için doğru önlemleri almaya çalışacaksınız.

Yay Burcu Hurriyet Günlük Burç Yorumları

Gizli tuttuğunuz plan veya projelerinizi yavaş yavaş görünür hale getirebilirsiniz. Zira, birkaç gün içinde yeni fırsatlar yüzünü gösterebilir. Tüm burçlar için gün geneli: Belli iş, plan, proje veya ürünlerinizde son değişiklikleri de tamamladıktan sonra, kişisel anlamda veya daha büyük ölçekli hedeflerinize ulaşmanıza yardım edecek yaratıcı fikirler üretebilirsiniz. Öngörüleriniz ne kadar dahice ve yaratıcı olursa, istediğinizi elde etme olasılığı az senaryolara inanmanız daha da kolaylaşabilir. Ancak, bu esnada sezgisel olarak olası görünen her şeyin gerçekleşme olasılığının her zaman çok yüksek olmadığını hatırlamamızda fayda var. Yükselen burcunuzun günlük yorumunu da okumayı lütfen unutmayın. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel

Yay Burcu Milliyet Günlük Burç Yorumları

Yoğun bir gününüzdesiniz. İletişime dair konularda dikkatli olmanız gerekiyor. Gerek sözlü gerekse yazılı iletişim araçlarınızda problem çıkabilir. Kardeşlerinizle özellikle kız kardeşlerinizle olan sohbetlerinizde yanlış anlaşılmalar olabilir. Sözleşme ve anlaşmalara dair uğraşlarınızda planlarınızı esnek tutun. Detaylara dikkat edin.

Yay Burcu Sabah Günlük Burç Yorumları

Bugün elinizdeki olanaklarla yetinmek istemiyorsunuz. Araştırmacı yapınızı kişisel ilişkilerinizde daha da ön plana çıkarıyorsunuz. Maddi konularda biraz daha rahatlamak istiyorsanız, iş yaşantınıza yeni kazançlar eklemeli, farklı dallarda da çalışmalısınız. Çevresel olumsuzluklardan etkileniyorsunuz.

Yay Burcu Vatan Günlük Burç Yorumları

Sosyal ve hareketli olacağınız bir gün sizi bekliyor. Bu enerjiye kendinizi kaptırıp fiziksel olarak yıpratıcı bir gün planlamayın. Biraz dinlendirme fırsatı da yaratın mutlaka kendiniz. İdareli kullanmakta fayda var.

Yay Burcu Posta Günlük Burç Yorumları

Bugün sizin için ektiğinizi biçme zamanı. Bu sizi kariyer ve sağlık açısından özellikle sevindirecektir. Para durumunuz iyiye gidebilir. Geçmişle alakalı borçlarınızdan ötürü bir ihtarname almanız mümkün. Korku kapılarınızı artık kapatıyorsunuz.

Yay Burcu Takvim Günlük Burç Yorumları

KENDİNİZİ gözden geçirecek ve yapacağınız işler konusunda yeni düzenlemeler içine gireceksiniz. Duygularınızı gizliyorsunuz.