Yay Burcu Günlük Burç Yorum

30 Temmuz 2014 Çarşamba - Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Günlük Burç Yorumları Yay Burcu Üstlerinizin sizi yönlendirmeye vakti olmayacağından işlerinizi kendi başınıza yürüteceksiniz. Ama bunu yapmak sizin için hiç de zor olmayacak. İçinize kapanacak ve iç huzurunuzu yakalamak için kendiniz izole etmek isteyeceksiniz. Fakat Yıldızlar, birine açılmanızı ve sevdiğiniz kişiyi de hayatınıza dahil etmenizi öneriyor.

Yay Burcu Hurriyet Günlük Burç Yorumları

Bugün ortaya çıkan konular, görmezden gelindiğinde kendiliğinden hallolacak cinsten olmayabilir. Evinizi ilgilendiren harcamaları veya yatırımları ya da maddi konuları tekrar gözden geçirmeniz gerekebilir. Duygusal nedenlere bağlı harcamalardan ve işi şansa bırakmaktan kaçınmalısınız. Duygusal yanılsamalar söz konusu olabilir. Tüm burçlar için gün geneli: Bazı iniş çıkışlı durumlar, beklenmedik gelişmeler veya bazı değişiklikler sizi, rutin anlaşmalardan, bazı kişilerden veya düzenlemelerden bağımsız özgür bir konuma taşıyabilir. Ancak, siz yine de, olası bu tür rahatsız edici görünen olaylar yaşanmaması için tedbir almalı veya olan biten değişiklikleri kontrol altında tutmaya çalışmalısınız. Nedensiz yaprak kımıldamadığına göre, ortaya çıkan gelişmeleri dikkatle ele almak veya incelemek daha doğru olacaktır. Yükselen burcunuzun günlük yorumunu da okumayı lütfen unutmayın. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel

Yay Burcu Milliyet Günlük Burç Yorumları

Bugün iş kadar ailevi konular da sizi meşgul edebilir. Annenize veya anneliğe dair konularda hareketlilik yaşayabilirsiniz. Düşüncelerinizi dile getirirken yumuşak bir üslup kullanmaya özen gösterin. İş arkadaşlarınıza da aynı şekilde yaklaşmanızda fayda var. Bu sayede işinizle ilgili uzun vadeli hedeflerinize daha kolay ulaşabilirsiniz.

Yay Burcu Sabah Günlük Burç Yorumları

Kendinizi aşma konusunda cesur davranmaktan vazgeçmemelisiniz. Yaşadığınız olaylardan, ödün vermek istemiyorsunuz. Bugün Ay'ın bulunduğu konum, ortak arkadaşlarınızla yeni bir fikir üretme çabası içinde olacağınızı gösteriyor. Onların ilginç fikirleri, sizin yapacağınız çalışmalar için, farklı bir portvöy oluşturuyor.

Yay Burcu Vatan Günlük Burç Yorumları

Bugün iş ortamında halden anlayan, elimden ne gelirse yaparım diyerek yanınızda yer alan insanların varlığını hissedeceksiniz. Bu yaklaşım sizi şaşırtmasın. Normalde talep edemediğiniz desteği almak için güzel bir gün.

Yay Burcu Posta Günlük Burç Yorumları

Bugün sizin için ektiğinizi biçme zamanı. Bu sizi kariyer ve sağlık açısından özellikle sevindirecektir. Para durumunuz iyiye gidebilir. Geçmişle alakalı borçlarınızdan ötürü bir ihtarname almanız mümkün. Korku kapılarınızı artık kapatıyorsunuz.

Yay Burcu Takvim Günlük Burç Yorumları

AİLE içinde sizinle ilgili olmayan konularda tartışmalar, fikir ayrılıkları çıkabilir. Bu olayın içinde kalırsanız taraf tutmamalısınız.