Yay Burcu Günlük Burç Yorum

25 Ocak 2015 Pazar - Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Günlük Burç Yorumları Yay Burcu Dikkatli olun – sizinle omuz omuza çalışan biri sizi fazlasıyla kıskanıyor. Canınız sıkılacak ve kendinize ait bir alan yaratmak için sevgilinize yalan söyleme isteği duyacaksınız.

Yay Burcu Hurriyet Günlük Burç Yorumları

Duygusal anlamda size meydan okuyan veya blöf yapan kişiler olabilir. Siz ilerlemeye ve kişisel üretkenliğinizi arttırmaya odaklanmalısınız. Daha hızlı ya da etkin iletişim kurmanız olan biteni daha iyi anlamanızı ve sıkıntılı durumlardan kaçınmanızı sağlayabilir. Tüm burçlar için gün geneli: Günün ilk yarısı genel bir kararsızlık hali ve tamamlanması gereken işler ön planda. Enerjik ve hareketten keyif alacağımız bugün, özelikle akşam saatlerinde fikir alışverişleri, yazışmalar ve görüşmeler söz konusu olabilir. Yenilikler, yenileyici gelişmeler veya önemli kişilerle diyaloglar açısından olumlu durumlar destekleniyor olacak. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel

Yay Burcu Milliyet Günlük Burç Yorumları

Bugün yaratıcı alanda, kendinizi ortaya koyabileceğiniz koşullar içinde son derece aktifsiniz. Aşkta ve risk aldığınız konularda dışa dönük davranabilirsiniz.

Yay Burcu Sabah Günlük Burç Yorumları

Ani çıkan seyahat fırsatlarına başlangıçta tepki gösterseniz bile, daha sonra gelişen durumlar hoşunuza gidecektir. Kendinize güveniyor ve olayları istediğiniz gibi yönlendirebiliyorsunuz. Arkadaşlarınızdan olumlu etkiler alıyor ve ortak etkinlikler konusunda yaratıcı davranıyor olsanız bile, dikte yönleriniz sorun yaratabilir.

Yay Burcu Vatan Günlük Burç Yorumları

Bugün aşk hayatınızdaki çalkantıların yorucu olabileceği bir gün. Eğer hayatınızda özel biri varsa aranızdaki sorunları çözmek için elverişli değil. Yeni bir başlangıç konusunda ise tedbirsiz davranmamaya gayret edin.

Yay Burcu Posta Günlük Burç Yorumları

Bugün sizin için ektiğinizi biçme zamanı. Bu sizi kariyer ve sağlık açısından özellikle sevindirecektir. Para durumunuz iyiye gidebilir. Geçmişle alakalı borçlarınızdan ötürü bir ihtarname almanız mümkün. Korku kapılarınızı artık kapatıyorsunuz.

Yay Burcu Takvim Günlük Burç Yorumları