Yay Burcu Günlük Burç Yorum

24 Kasım 2014 Pazartesi - Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Günlük Burç Yorumları Yay Burcu Sizden kaynaklanmayan bir ihmal, sizi de bir şekilde huzursuz edecek ve bu konuda yapılan yorumlara kızacaksınız. Yıldızlar yoğun duygular yaşayacağınız bir dönemi gösteriyor; partneriniz size yakın ve nazik davranacak.

Yay Burcu Hurriyet Günlük Burç Yorumları

Bazı konularda gereğinden fazla ısrarcı oluyor ya da inat ediyor olabilirsiniz. Ancak, ait olduğunuz topluluklar düşünüldüğünde(veya konunun muhatabı olan) aslında mevcut sorunları çözmeye en uzak yol bu olabilir. Tüm burçlar için gün geneli: Kendimize hak gördüğümüz şeylerle karşımızdaki kişilerin kendilerini haklı veya kendilerine hak gördüğü şeyler aynı olmayabilir. Dolayısıyla, sert ve kesin konuşup köprüleri atmak yerine, karşı tarafı da anlamaya çalışıp, zarif ve politik konuşarak uzlaşı ortamı oluşturmak, ileride uygun koşullar oluştuğunda istediğimizi alabilmemize olanak sağlayabilir. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel

Yay Burcu Milliyet Günlük Burç Yorumları

Enerjiniz ve moraliniz yükseliyor. Değişiklik ihtiyacı duyabilirsiniz. Sağlığınızın ve görünüşünüzün yanı sıra ilişkileriniz açısından da tazelenme vurgusu öne çıkıyor. İkili ilişkilerinize canlılık katacak bir süreç içine girebilirsiniz. Sağlığınızla ilgili farkındalığınız artacak. Bedeniniz ve görünüşünüzle ilgili yeni adımlar atabileceksiniz.

Yay Burcu Sabah Günlük Burç Yorumları

Bugün burcunuzda ilerleyen Venüs ve Ay, tüm romantik ve duygusal yönlerinizi ortaya çıkarıyor. Özgürlük duygularınızın belirgin olmasına rağmen, alışkanlıklarınızdan da vazgeçemiyorsunuz. Güç birliği içinde olduğunuz arkadaşlarınızla birlikte, organize çalışmalar içinde bulunacak, grup çalışmalarınızdan kazançlı çıkacaksınız.

Yay Burcu Vatan Günlük Burç Yorumları

Yay Burcu Posta Günlük Burç Yorumları

Bugün sizin için ektiğinizi biçme zamanı. Bu sizi kariyer ve sağlık açısından özellikle sevindirecektir. Para durumunuz iyiye gidebilir. Geçmişle alakalı borçlarınızdan ötürü bir ihtarname almanız mümkün. Korku kapılarınızı artık kapatıyorsunuz.

Yay Burcu Takvim Günlük Burç Yorumları

Arkadaşınız sayesinde tanıyacağınız bir insan aniden hayatınıza girebilir. Acele kararlar almayın, ilk intibanız yanıltıcı olabilir. Önce izlemelisiniz.