Yay Burcu Günlük Burç Yorum

24 Temmuz 2014 Perşembe - Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Günlük Burç Yorumları Yay Burcu Kimsenin tavsiyesine kulak asmayacak ve tek başına ilerleyeceksiniz. Yalnız, aceleli davranmayın, aksi takdirde başarınıza engel olabilirsiniz. Tam formunuzda olacaksınız; bekarsanız, çok başarılı olacaksınız.

Yay Burcu Hurriyet Günlük Burç Yorumları

Bazı kişiler işlerinize engel olmak, size rahatsızlık vermek veya sizi yavaşlatmak için ellerinden geleni yapıyor olabilirler. Bu kişilere tepki vermemeniz yararınıza olur. Tüm burçlar için gün geneli: Sabırsız veya fazlasıyla sabrı tükenmiş ya da öfkeli kişilerle diyaloga girerken dikkatli olunması gerekiyor. Bazı kişiler konuşmaktan sıkılmış, harekete geçme arzusunda veya saldırgan tavırlar geliştirme aşamasında olabilirler. Dolayısıyla birkaç gün için daha rahatlatıcı aktivitelerle vakit geçirmekte, riskli kişi yer ve hareketlerden uzak durmakta, ufak tefek sakarlık ve kazalara karşı tedbirli olmakta fayda var. Yükselen burcunuzun günlük yorumunu da okumayı lütfen unutmayın. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel

Yay Burcu Milliyet Günlük Burç Yorumları

Bugün rakipler ve anlaşmalar konuları öne çıkıyor. Rakipleriniz emek verdiğiniz projelerinizle ilgili süreçleri bozmaya veya kusur bulmaya çalışabilir. Projelerinizde bir yandan daha titiz olmalı diğer yandan işlerinizi uzatmadan bitirmeye bakın. Çalışma ortamınızda uyumu ve dengeleri gözetmeniz ayrıca faydalı olabilir.

Yay Burcu Sabah Günlük Burç Yorumları

Arkadaş çevrenizde sanatsal olayların gündem kazanacağı bir gün. Kişisel çabalarınızı işinize rahat bir şekilde aktarabileceksiniz. Bugün, çevrenize karşı temkinli ve duyarlı davranıyorsunuz. Görüştüğünüz kişilerin sizden etkilenmelerini sağlamak için çaba göstermemenize karşın, onların size olan ilgileri oldukça yüksek.

Yay Burcu Vatan Günlük Burç Yorumları

Eşinizle aranızda üzeri örtülmüş ve sırf keyifler kaçmasın diye yok sayılmış eski bir sorun tekrar gündeme gelebilir bugün. Daha sağlam ve pürüzsüz bir ilişki için öncelikle biraz çalkantıyı göze almanız gerekebilir.

Yay Burcu Posta Günlük Burç Yorumları

Bugün sizin için ektiğinizi biçme zamanı. Bu sizi kariyer ve sağlık açısından özellikle sevindirecektir. Para durumunuz iyiye gidebilir. Geçmişle alakalı borçlarınızdan ötürü bir ihtarname almanız mümkün. Korku kapılarınızı artık kapatıyorsunuz.

Yay Burcu Takvim Günlük Burç Yorumları

İŞLER her zaman istediğiniz gibi gitmeyebilir. Hemen tepki vermektense beklemek size daha iyi gelecektir. Rakiplerinize dikkat edin.