Yay Burcu Günlük Burç Yorum

25 Ekim 2014 Cumartesi - Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Günlük Burç Yorumları Yay Burcu İşinizi değiştirmek için elinize büyük bir fırsat geçecek; yenilenme duygusu sizi cezbedecek ve herhangi bir fırsatın elinizden kaçmasına izin vermeyeceksiniz. Geleceğinizle ilgili iyi haberler sizi çok mutlu edecek. Birlikte alacağınız yeni bir şey için tarih belirleyebilecek ve karar verebileceksiniz.

Yay Burcu Hurriyet Günlük Burç Yorumları

Önemli amaçlarınıza ulaşmanıza yardım edecek plan, program veya kişileri bulma yönündeki araştırmalarınız hız kazanabilir. Büyük düşünün! Tüm burçlar için gün geneli: Bu haftasonu durağanlaşarak Pazartesi gününden itibaren düzelecek olan Merkür, 3 haftadır iniş çıkışlı devam eden ve iletişim başta olmak üzere, yorucu yansımaları olan aksiliklerin de düzelmesi anlamına geliyor. Yani, üç gün daha bilgisayar, elektrik elektronik aletler, mekanik cihaz veya telefonlara bağlı problem ya da yanlış anlaşılmaları göğüslüyoruz. Ardından, rahat ediyoruz. Doğru iletişimde buluşmak üzere, herkese iyi haftasonları… Niobe Aslı Temel

Yay Burcu Milliyet Günlük Burç Yorumları

Yeni hedefler koyabileceğiniz ve hızlı hareket edeceğiniz gününüzdesiniz. Artan iş yükünüze rağmen, pek çok konuyu halledebilecek ve başarılı olmanın sonuçlarını görebileceksiniz. Yapıcı planlar ve işe ait yeni organizasyonlar sizi öne çıkarabilir. Üstlerinizden destek ve onay görmeniz kariyer konusunda önemli ilerlemeler elde edebileceksiniz.

Yay Burcu Sabah Günlük Burç Yorumları

Maddi konularda duygusal davrandığınız zaman kaybettiğinizi bildiğiniz halde, aynı hataları yapmaktan vazgeçmiyorsunuz. Bugün Ay bilinçaltınızı etkiliyor ve geçmiş ve gelecek muhasebesi yapıyorsunuz. Akıllı olduğunuz bir gerçek fakat önsezilerinizin sizi yanıltabileceği bir gün içindesiniz. Kendinizi dizginlemelisiniz.

Yay Burcu Vatan Günlük Burç Yorumları

Bir türlü üstesinden gelemediğiniz bi r sorununuz, p sikolojik bir sıkıntınız varsa, sorunun çözümü için kaynağı dışarıda aramayın. Dinleyin insanları ancak yine de bazı şeyleri fark etmek sadece sizin çabanızla olabilir.

Yay Burcu Posta Günlük Burç Yorumları

Bugün sizin için ektiğinizi biçme zamanı. Bu sizi kariyer ve sağlık açısından özellikle sevindirecektir. Para durumunuz iyiye gidebilir. Geçmişle alakalı borçlarınızdan ötürü bir ihtarname almanız mümkün. Korku kapılarınızı artık kapatıyorsunuz.

Yay Burcu Takvim Günlük Burç Yorumları

YAŞAMINIZDA her şey istediğiniz seyirde gidecek bu aralar. İçinizi kemiren kuşkularınızı bir kenara bırakıp durumdan faydalanmaya bakın.