Yay Burcu Günlük Burç Yorum

25 Nisan 2014 Cuma - Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Günlük Burç Yorumları Yay Burcu Sevgili Yay, sevdiklerin yapacağın şeylere itiraz edebilirler. Düşüncelerin bazılarından geri adım atmak niyetinde olabilirsin. Eline bir miktar para geçebilir. Yeni iş imkanları aramakta, umduğun sonucu almakta gecikebilirsin. Şans oyunlarından kaçınmalısın. Aile bireyleri senin ilgini bekliyor olabilirler.

Yay Burcu Hurriyet Günlük Burç Yorumları

Bazı konuları daha fazla mı zorlamanız gerektiği yoksa üzerine düşmemenin daha mı iyi olacağı konusunda kararsız kalabilirsiniz. Acele hareket etmeyin, doğru değerlendirerek ilerlemeniz gerekiyor. Tüm burçlar için gün geneli: Bugün, yaratıcılığımız, enerjimiz ve motivasyonumuz oldukça yüksek. Bu etki bizim için önem taşıyan konularda ilerlememize olanak sağlayabilir. Yüksek enerjimiz ve değişim arzumuzun hızı uzun süreli hafızaları ve alışkanlıkları olan kişilerin kendilerini dışarıda bırakılmış hissetmelerine(veya tam tersi karşımızdaki kişiler bize o şekilde hissettirebilirler) neden olabilir bu konuya dikkat etmekte fayda var. Yükselen burcunuzun günlük yorumunu da okumayı lütfen unutmayın. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel

Yay Burcu Milliyet Günlük Burç Yorumları

Bugün aileye ait konular öne çıkıyor. Ailevi işlerde çözüm arayışlarınız olabilir. Duygusal konularda birleştirici yaklaşımlar geliştirebilirsiniz. Yalnız kendi beklentilerinizi de dile getirmelisiniz. Tek taraflı fedakarlıklar uzun vadeli çözümler getirmeyebilir. İşinizde de aynı yaklaşımı gösterme eğilimindesiniz. Bu kadar özverili olmayın.

Yay Burcu Sabah Günlük Burç Yorumları

Duygusal ve yaratıcılığınızı mükemmel kullanacağınız bir gün içindesiniz. Güneş'in konumu, aşkta güçlü yönleriniz ortaya çıkarıyor. Çevreniz tarafından ilgiyle izlenebilirsiniz. Partneriniz ile olan beraberliğinize aileniz tarafından desteklenebilir. Doğru zamanlamanız sayesinde bulunduğunuz ortamlarda istediğiniz platforma geçiş yapabileceksiniz.

Yay Burcu Vatan Günlük Burç Yorumları

Evde duygusal olarak güçlü olup diğerlerini de ayakta tutmaya gayret eden, enerjiyi yükseltip birlik ve beraberliği sağlayan kişilere ihtiyaç var. Bu rol size biçilmediyse enerjinizle bile buna büyük bir katkı yapabilirsiniz.

Yay Burcu Posta Günlük Burç Yorumları

Bugün sizin için ektiğinizi biçme zamanı. Bu sizi kariyer ve sağlık açısından özellikle sevindirecektir. Para durumunuz iyiye gidebilir. Geçmişle alakalı borçlarınızdan ötürü bir ihtarname almanız mümkün. Korku kapılarınızı artık kapatıyorsunuz.

Yay Burcu Takvim Günlük Burç Yorumları

SOSYAL hayatınızı canlandırmayı planlıyorsunuz. Bulunduğunuz ortamlarda kendinizi gösterme konusunda cesur davranmalısınız.