Yay Burcu Günlük Burç Yorum

08 Aralık 2016 Perşembe - Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Günlük Burç Yorumları Yay Burcu Başarının gezegeni Jüpiter, burcunuza faydalı etkiler gönderiyor. İyimserlik size tam bir vizyon kazandırarak, belli bir özgüvene erişmenizi sağlayacak. Tam formunuzda olacaksınız; bekarsanız, çok başarılı olacaksınız.

Yay Burcu Hurriyet Günlük Burç Yorumları

Evinizi ilgilendiren işlerle uğraşabilirsiniz. Evi düzenlemekten, ev aramaya veya elektrik faturalarını yatırmaya kadar aklınıza gelen birçok şeyle uğraşabilirsiniz.

Yay Burcu Milliyet Günlük Burç Yorumları

Ailevi konulardaki karışıklıklar sizi yorabilir. Bazı konularda daha net davranmanızda fayda var. İş hayatınızda fazla yükler alabilirsiniz. İşlerinizi geliştirmek için değişime ihtiyacınız olabilir. Bazı konuları temellendirmek isteyebilirsiniz. İletişiminize özen göstermelisiniz. Stres yaratan durumlardan uzak kalmaya çalışın.

Yay Burcu Sabah Günlük Burç Yorumları

Maddi konularda sınırlarınızı genişletme çabası içindesiniz. Size gelecek olan iş tekliflerini düşünmeden kabul etmemelisiniz. Yaşça sizden büyük olan ve daha çok tecrübe sahibi olan kişilerin desteğini üzerinizde hissedebilirsiniz. Kendi düşüncelerini savunan biri olarak, uğraşılarınızla ilgili tavizler vermeyeceksiniz.

Yay Burcu Vatan Günlük Burç Yorumları

Kendinizde yoksunluğunu hissettiğiniz duygular nedeniyle duygusal istismara müsait bir ruh yapısı içinde olabilirsiniz. Fedakarlık ve empati günün temasını oluşturacaktır. Evinizle ilgilenmek ve güzelleştirmek arzusu içinde olabilirsiniz.

Yay Burcu Posta Günlük Burç Yorumları

Yay Burcu Takvim Günlük Burç Yorumları

Kendinizi dayanılmaz bir güce sahip gibi görüp insanları hafife alıyor gibisiniz. Kırıcı görünebilirsiniz. Yeni gelen iş teklifleri sizin için çok önemli,...