Yay Burcu Günlük Burç Yorum

26 Ekim 2016 Çarşamba - Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Günlük Burç Yorumları Yay Burcu Oldukça memnun olacağınız bir dönem ve her şey çok daha iyiye gidecek. Çok önemsiz bir sebepten dolayı sevgilinizle ufak bir tartışma yaşayacaksınız, bu da sizi biraz üzecek. Sesinizi yükseltmemeye çalışın.

Yay Burcu Hurriyet Günlük Burç Yorumları

Bu hafta sonu, emin olmadığınız konularda gereksiz riskler almamalısınız unutmayın! Duygusal nedenlere bağlı harcamalar söz konusu olabilir. Bazı kişiler sizi seviyorsa yalnızca birlikte olmak mutlu olmasına yetecektir. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli:Ev, aile, ülke ve ulusal başlıklı konular bugün de ön planda olabilir. Sabah saatlerinde beklenmedik gelişmeler, gergin ortamlar, stresli durumlar veya saldırgan kişilerle uğraşılabilir. Ani tepkiler vermekten, acele hareketlerden veya hızlı kararlar almaktan özellikle sakınmakta ve dikkatli konuşmakta fayda var. Değişen durumlar, aniden oluşan gelişmeler ya da farklı fikirler ve yaklaşımlar planlarda da değişikliklere neden olabilir. İkili ilişkiler veya iş birlikleri hassaslaşabilir ya da meydan okumalar veya rekabet ortamları söz konusu olabilir, ilişkiler iyi yönetilmeli. Gece saatleri, ise tam tersi sevgi temalı ilişkileri besleyen ve kuvvetlendiren romantik etkiler devrede olacak. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel

Yay Burcu Milliyet Günlük Burç Yorumları

Bugün iş hayatınızla ilgili konularla ilgilenebilirsiniz. Sorumluluklarınızda artış olabilir. Kadınlardan destek alabilirsiniz. Sanatsal konularla ilgilenmek isteyebilirsiniz. İlişkileriniz ön plana çıkabilir. Gün içinde güçlü kişilerden destek alabilirsiniz. Başarı olmak için mücadele içinde olabilirsiniz. Kişisel çatışmalara girmemenizde fayda var.

Yay Burcu Sabah Günlük Burç Yorumları

Ay burcunuzda ilerliyor ve sosyal ilişkilerinize renklilik ve farklılık getiriyor. Bugün, yalnızlıktan hoşlanmayacak ve birçok arkadaşınızla birlikte olma ihtiyacı içinde olacaksınız. Bulunduğunuz ortamlarda istediğiniz potansiyeli sağlayacak konuşmalar yapabilirsiniz. Kendinizi ispat etme konusunda ilişkilerinizi ustaca kullanıyorsunuz

Yay Burcu Vatan Günlük Burç Yorumları

İş ortamında kendinizi ve yaptıklarınızı göstermekte zorlanmayacağınız etkiler altındasınız. Hem öven hem de eleştiren sözleri bir arada duyabilirsiniz. Hiç birini olduğundan büyütmemeye çalışın. Hepsinin amacı geliştirmek.

Yay Burcu Posta Günlük Burç Yorumları

Yay Burcu Takvim Günlük Burç Yorumları

Sakin ve gerçekçi yaklaşım tarzınızla insanları büyülüyorsunuz. Dış güzelliğinize söz yok. Ancak içsel olarak sıkıntılarınız var. Kuruntularınızı bir kenara bırakmalısınız.