Yay Burcu Günlük Burç Yorum

15 Ağustos 2018 Çarşamba - Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Günlük Burç Yorumları Yay Burcu İş yerinde kötü ve gergin bir ortam olduğunu farkedeceksiniz. Telaşlanmayın ve normal davranın. İlişkinizi düzeltebilecek ve yoğun duygular yaşayabileceksiniz.

Yay Burcu Hurriyet Günlük Burç Yorumları

Belli konularla ya da kişilerle ilgili fikirleriniz iyice netleşmeye başlıyor. Olan soru işaretlerinizi de yakında cevaplayabilirsiniz. Yeni adımlar atmaya hazırsınız sevgili Yaylar. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Üç haftadır yaşanan yanlış anlaşılmalar, bir ileri bir geri giden durumlar veya durma noktasına gelen işler yarından itibaren hız kazanmaya başlayabilir, ama yeni başlangıçlar yapmak için birkaç gün beklemek daha doğru olacaktır. Zira yarın akşam saatlerinden itibaren durağanlaşmaya başlayacak olan Merkür, bugün ve yarın son birkaç sevimsiz marifetini göstermeye de kalkabilir. Dolayısıyla, her şeyin yoluna girmesi birkaç gün alabilir. Gün içerisinde, sosyal ilişkilerimiz olumlu. Alışverişler veya keyif için yapılan harcamalar söz konusu olabilir. Gece saatlerinde ise, ilişkilerimizde daha dikkatli cümleler kurmaya bakalım. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…

Yay Burcu Milliyet Günlük Burç Yorumları

Gün içinde gelecek beklentileriniz için farklı düşünceler içine girmeniz mümkün. Yurt dışına uzun bir seyahate gitmek isteyebilir, uzun bir eğitime başlamak için program yapabilirsiniz. Uğraştığınız işlerinizde sorumluluklarınızın arttığını hissedebilirsiniz. Artan iletişim trafiğiniz size biraz bunaltabilir. Dengede kalmaya özen göstermelisiniz.

Yay Burcu Sabah Günlük Burç Yorumları

Maddi konularda sınırlarınızı genişletme çabası içindesiniz. Size gelecek olan iş tekliflerini düşünmeden kabul etmemelisiniz. Yaşça sizden büyük olan ve daha çok tecrübe sahibi olan kişilerin desteğini üzerinizde hissedebilirsiniz. Kendi düşüncelerini savunan biri olarak, uğraşılarınızla ilgili tavizler vermeyeceksiniz.

Yay Burcu Vatan Günlük Burç Yorumları

Yay Burcu Posta Günlük Burç Yorumları

Yay Burcu Takvim Günlük Burç Yorumları

Bugün karşı cinse öylesine romantik, cana yakın ve çekici geliyorsunuz ki; insanların başı dönüyor adeta. Her hareketiniz ayrı bir zarafet abidesi. Ama sağlığınıza dikkat etmeniz gerekiyor.