Yay Burcu Günlük Burç Yorum

19 Eylül 2017 Salı - Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Günlük Burç Yorumları Yay Burcu Özellikle de özel yaşamınızı etkiliyor olması yüzünden, giderek artan iş yükünüz sizi rahatsız edecek. Her ne kadar Ay sizin arkadaşınız olmasa da, sezgileriniz problemleri önceden görmenizi sağlayacak.

Yay Burcu Hurriyet Günlük Burç Yorumları

Yay Burcu Milliyet Günlük Burç Yorumları

Bugün iş hayatınızda bazı sıkışık durumlarla ilgilenmeniz gerekebilir. Sorumlu olduğunuz konulardaki değişiklikler keyfinizi kaçırabilir. Gün içinde olayları biraz daha geniş çerçevede görmeniz iyi olabilir. İşlerinizi akışa bırakmak daha iyi sonuçlar getirebilir. Üstlerinizden alacağınız destekler sizi rahatlatabilir. Ailenize zaman ayırabilirsiniz.

Yay Burcu Sabah Günlük Burç Yorumları

Maddi konularda sınırlarınızı genişletme çabası içindesiniz. Size gelecek olan iş tekliflerini düşünmeden kabul etmemelisiniz. Yaşça sizden büyük olan ve daha çok tecrübe sahibi olan kişilerin desteğini üzerinizde hissedebilirsiniz. Kendi düşüncelerini savunan biri olarak, uğraşılarınızla ilgili tavizler vermeyeceksiniz.

Yay Burcu Vatan Günlük Burç Yorumları

Yaşamda her zaman siz haklı olamazsınız. Kafanızda yarattığınız suçluyu hemen hedef tahtasına oturtmayın. Bu konuda çok sık hata yapıyor ve sonuçta her zaman üzülen siz oluyorsunuz. Biraz daha sübjektif hislerinize gem vurun.

Yay Burcu Posta Günlük Burç Yorumları

Yay Burcu Takvim Günlük Burç Yorumları

AŞK: Duygularınız çoğunlukla arzularınızdan oluşuyor böylece karmaşık düşüncelere dalıyorsunuz. Partnerinizin gözlerine dalgın dalgın bakmayın onu şüphelendireceksiniz. PARA: Sahibi olduğunuz bazı mülklerinizi değiştirmek veya satmak istiyorsunuz ama bugün alım satım işlerinde şanslı değilsiniz. SAĞLIK: Bugün bedensel olarak kendinizi yorgun ve halsiz hissediyorsunuz. Gün içinde vitamin takviyeleri yaparsanız enerjiniz hızla artacak.