Yay Burcu Günlük Burç Yorum

18 Kasım 2017 Cumartesi - Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Günlük Burç Yorumları Yay Burcu Bazı haberler yüzünden canınız sıkılabilir; haberin kaynağı kredi kurumu ya da sabırsız bir tedarikçi olabilir. Bir telefon görüşmesi sizi meraka düşürecek ve sevgilinizin size olan bağlılığını ve samimiyetinden şüphe duymanıza sebep olacak. Haksız suçlamalardan kaçının.

Yay Burcu Hurriyet Günlük Burç Yorumları

Yay Burcu Milliyet Günlük Burç Yorumları

Bugün bilemediğiniz koşullar sizi zor duruma sokabilir. Stresler yaşayabilirsiniz. Bazı konularda kabullenme içine girebilirsiniz. Sorumlu olduğunuz işlerinizde daha fazla çaba sarf etmeniz gerekebilir. Kendinizi zor durumlara sokacağınız durumlar olabilir. Gün içinde iletişimde olduğunuz kişilerle çatışmaya girmeyin. Karasızlık yaşayabilirsiniz.

Yay Burcu Sabah Günlük Burç Yorumları

Maddi konularda sınırlarınızı genişletme çabası içindesiniz. Size gelecek olan iş tekliflerini düşünmeden kabul etmemelisiniz. Yaşça sizden büyük olan ve daha çok tecrübe sahibi olan kişilerin desteğini üzerinizde hissedebilirsiniz. Kendi düşüncelerini savunan biri olarak, uğraşılarınızla ilgili tavizler vermeyeceksiniz.

Yay Burcu Vatan Günlük Burç Yorumları

İyi niyetli yaklaşımlarınız, çalıştığınız iş yerinde takdir görüyor. Ayrıntılar çok önemli olduğu için; her konuya uygun çözümler getirmeniz, arkadaşlarınız tarafından sevgiyle karşılanıyor. İnatçı günlerin birindesiniz.

Yay Burcu Posta Günlük Burç Yorumları

Yay Burcu Takvim Günlük Burç Yorumları