Yay Burcu Günlük Burç Yorum

22 Aralık 2014 Pazartesi - Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Günlük Burç Yorumları Yay Burcu İşler daha iyiye gidecek, rahat bir oh çekebilirsiniz ve sizi eskisi gibi yoluna koyacak yeni değerler edineceksiniz. Gerçekten ilişkinizi düzeltmeye ve belirli prensipler koymaya çalışmanız gerekiyor. Birbirinize olan hisleriniz hala yoğun olsa da, partneriniz size olan inancını kaybetmiş gibi görünüyor.

Yay Burcu Hurriyet Günlük Burç Yorumları

Oğlak burcunda oluşacak yeni ay nedeniyle, önümüzdeki iki haftalık süreçte, maddi konularda yeni başlangıçlar yapabilir, parasal kazançlarınızı arttırabilir, ek gelirler elde edebilir, alım satımlar nedeniyle para kazanabilir veya yüklü paralar harcayab 2015 burç yorumlarına başladık yıllık burç yorumunuzu http://sosyal.hurriyet.com.tr/yazar/niobe_141 linkinden takip edebilirsiniz. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel TÜM BURÇLAR İÇİN GÜN GENELİ: 22 Aralık’ta Oğlak burcunda oluşacak olan yeni ay ve yavaş yavaş Oğlak burcunda biriken gezegenler, hepimizin burcumuza göre yukarıda ele aldığım alanlarda yenilenme ve ilerleme sürecinde olduğumuzu gösteriyor. Bu haftanın en önemli gezegen geçişi ise, eğitmen gezegen Satürn’ün Akrep burcundaki eğitimini tamamlayıp, Yay burcuna geçecek olması. Bu gezegen geçişi kendini bir gün de hissettirmeyeceği ve etkisinin yol aldığı 3 yıl boyunca sürecek olması nedeniyle yıllık yorumlarımız biter bitmez ele alacağım bu konuyu daha geniş şekilde yorumlayacağım. Zira, önümüzdeki üç yıl boyunca gündemimiz değişiyor olacak. Uranüs Pluton sert açısının agresifleştiren, saldırgan kişileri ve ani gelişmeleri gündemimize taşıyan etkilerini geçen hafta Pazar günü yazmıştım. Bu hafta ve Şubat ayına kadar bu etkiler de devrede olacak bilginize…

Yay Burcu Milliyet Günlük Burç Yorumları

Para ve kaynaklarla ilgili konular öne çıkıyor. Özellikle parasal birikimlerinize dair olumlu gelişmeler yaşayacağınız bir süreç içine giriyorsunuz. İşe dair çalışmalarınızda önemli kişilerin desteğini almanız mümkün olabilir. Zekanızı ve çalışkanlığınızı gösterme yönünden fırsatlar yakalayacaksınız. İşinizi sağlama alacaksınız.

Yay Burcu Sabah Günlük Burç Yorumları

Ay burcunuzda ilerliyor ve sosyal ilişkilerinize renklilik ve farklılık getiriyor. Bugün, yalnızlıktan hoşlanmayacak ve birçok arkadaşınızla birlikte olma ihtiyacı içinde olacaksınız. Bulunduğunuz ortamlarda istediğiniz potansiyeli sağlayacak konuşmalar yapabilirsiniz. Kendinizi ispat etme konusunda ilişkilerinizi ustaca kullanıyorsunuz

Yay Burcu Vatan Günlük Burç Yorumları

Yeniay ile birlikte yatırımlar ve maddi kazançlar konusunda yeni bir girişim söz konusu olabilir. Ticari bir faaliyet, alım satım işleri, yeni bir kazanç kaynağı yaratma veya bu nedenli iş değişimi gündeminize gelebilir .

Yay Burcu Posta Günlük Burç Yorumları

Bugün sizin için ektiğinizi biçme zamanı. Bu sizi kariyer ve sağlık açısından özellikle sevindirecektir. Para durumunuz iyiye gidebilir. Geçmişle alakalı borçlarınızdan ötürü bir ihtarname almanız mümkün. Korku kapılarınızı artık kapatıyorsunuz.

Yay Burcu Takvim Günlük Burç Yorumları

Kendinizden aciz kişilerle sohbet ederek belki onlar için üzülebilirsiniz. İçinizden yardım etmek geçse de elinizden gelen fazla bir şey görünmüyor.