Yengeç Burcu Günlük Burç Yorum

15 Ağustos 2018 Çarşamba - Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Günlük Burç Yorumları Yengeç Burcu Bazı ufak problemleri çözecek, elinizden gelenin en iyisini yapmaya hazır ve pozitif olacaksınız. Her zaman olduğunuzdan daha snob davranacak ve gerçek karakterinizi sergilemek için çok moda yerlere gitmek isteyeceksiniz.

Yengeç Burcu Hurriyet Günlük Burç Yorumları

Üzerine eğilinmesi veya onarılması gereken konular ya da tamamlanması gereken işler varsa, hangi tutumu takınırsanız takının odaklanmanız, istediğiniz sonucu elde etmenizi sağlayabilir. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Üç haftadır yaşanan yanlış anlaşılmalar, bir ileri bir geri giden durumlar veya durma noktasına gelen işler yarından itibaren hız kazanmaya başlayabilir, ama yeni başlangıçlar yapmak için birkaç gün beklemek daha doğru olacaktır. Zira yarın akşam saatlerinden itibaren durağanlaşmaya başlayacak olan Merkür, bugün ve yarın son birkaç sevimsiz marifetini göstermeye de kalkabilir. Dolayısıyla, her şeyin yoluna girmesi birkaç gün alabilir. Gün içerisinde, sosyal ilişkilerimiz olumlu. Alışverişler veya keyif için yapılan harcamalar söz konusu olabilir. Gece saatlerinde ise, ilişkilerimizde daha dikkatli cümleler kurmaya bakalım. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…

Yengeç Burcu Milliyet Günlük Burç Yorumları

Bugün ortaklık konuları, yapılan sözleşmeler, hukuki işlemlerle ilgili konular sizi meşgul edebilir. Diğer yandan kariyerinizle ilgili konularınızı sorgulayabilir bir üst seviyeye geçmek için özverili çalışmalar içinde olabilirsiniz. Sorumlu olduğunuz konularda daha atak davranabilirsiniz. Aynı zamanda eviniz ve ailenizle ilgili uğraşlar da önem kazanabilir.

Yengeç Burcu Sabah Günlük Burç Yorumları

Ay’ın bulunduğu konum, karşılıklı ilişkilerinizde sizi güven arayışına itiyor. İlişkilerinizi sorgulamak adına başkalarını baskı altına almamalısınız. Siz üzerine gittikçe, o kendini savunmak zorunda kalıyor. Bu tür çelişkiler karşılıklı yıpranmaya neden olabileceği için, kendinizi kontrol etmek zorundasınız.

Yengeç Burcu Vatan Günlük Burç Yorumları

Yengeç Burcu Posta Günlük Burç Yorumları

Yengeç Burcu Takvim Günlük Burç Yorumları

Sevdiğiniz bir kişinin anlam veremediğiniz düşmanlığı ile karşılaşıp şaşıracaksınız. İnanması zor konular hakkında dedikodular var. Oysa bu konuda sizi daha önce uyarmış ve siz dinlememiştiniz